Ususret Majčinom danu – Medenjaci

Ove godine Medenjaci su se za Majčin dan pripremali raznim aktivnostima: od pjevanja pjesme „Čestitka majčici“, do oblikovanja plastelina ,a zatim i korištenja predloška kako bi probali oblikovati kuglice, tj.ogrlicu za mamu. Medenjaci su pripremili cvjetove od kartonskih kutija koje su oslikali temperama po želji te tako pripremili iznenađenje za svoje mame.

Intenzivno smo čitali slikovnice pa nam je tako, na naš poziv, u skupinu došla knjižničarka Miljenka koja je djeci pročitala 2 slikovnice o mami. Djeca su je s radošću i pažnjom slušala te aktivno sudjelovala, a druženje smo završili izradom cvjetova za mame od samoljepljivog šljokavog papira pa su mame dočekala dva cvjetna poklona.

„ Majke ruke svoje djece drže kratko, ali njihova srca zauvijek.“

SRETAN MAJČIN DAN SVIM NAŠIM MAJKAMA <3