Zmajčeki su posjetili poštu u Đurmancu.

Na putu do pošte, čekao ih je dug put, no osim što su se pokazali vrlo izdržljivim, Zmajčeki su se također i pokazali pravim poznavateljima i poštovateljima prometnih pravila. Na putu do pošte nije bilo nikakvih prepreka, osim gdje po kojeg parkiranog automobila na nogostupu no i taj problem su uspješno savladali. U pošti su nas dočekala nasmijana lica djelatnica (teta poštarki) koje su nas srdačno ugostile. Djelatnice su objasnile što se radi u pošti i vrlo su strpljivo odgovarale na mnogobrojna dječja pitanja. Zmajčeki su poslali i nekoliko pisma. Ovim posjetom djeca su  saznala mnoge zanimljivosti vezane uz poštu, poštanski ured, djelatnike, kako poslati pismo… Puni dojmova krenuli smo natrag prema našem vrtiću. Na putu do vrtića, stali smo u parku i počastili se s čokoladom koju su nam poklonile djelatnice. Već drugi dan stiglo nam je iznenađenje, stigao je poštar i donio nam naše pismo. Hvala svim djelatnicima pošte u Đurmancu što su nam omogućili jedno predivno iskustvo. Pozdrav od Zmajčeka…